تشریفات عروسی | دسته گل عروس
16910
rtl,page,page-id-16910,page-child,parent-pageid-16864,page-template-default,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive
دسته گل عروس-تشریفات عروسی مهرامیس

برای دسته گل باید سلیقه بخرج دهید و یک مدل زیبا و شیک را سفارش دهید چرا که از آغاز تا پایان مراسم همراه عروس خانم قرار می گیرد و می توان گفت جزی از تدارکات است که تا پایان مراسم خودنمایی می کند . دسته گل باید از نظر رنگ بندی و مدل به گونه ای باشد که بیشترین نما را داشته باشید .رنگ گل های بکار رفته در دسته گل باید به گونه ای باشد که با یکدیگر همخوانی داشته باشد ، شما همچنین می توانید رنگ دسته گل را متناسب با رنگ و مدل لباستان انتخاب کنید.اگر عروس خانم به حساسیت های فصلی دچار هستند حتما این نکته را مدنظر داشته باشند و حین انتخاب گل دقت لازم را بخرج دهید . گل خود به تنهایی معانی خاص و زیادی دارد و یکی از خاطره های ماندگار شما در شب عروسی می باشد ، پس لازم است در انتخاب گل ها و مدل ، ترکیب و رنگ بندی ، بزرگی و کوچکی آن سلیقه به خرج داده و یک دسته گل زیبا و شیک را سفارش دهید . اندازه ی دسته گل عروس نیز مناسب است و سایز آن نباید به گونه ای باشد که نگه داشتن آن دشوار باشد . همچنین بدست گرفتن دسته گل های بزرگ باعث می شود حلقه ، دستبند و ساعت شما پنهان شود . پس به شما پیشنهاد می کنیم یک دسته گل سایز متوسط سفارش دهید.

شما می توانید دسته گل را با توجه به فصلی که در آن هستید انتخاب کنید . برای مثال در فصل پاییز ، انتخاب دسته گل به رنگ های کهربایی ، نارنجی و قرمز معرکه است . در فصل بهار نیز رنگ های آبی و صورتی بسیار مناسب است . برای فصل تابستان نیز دسته گل به رنگ های سفید پیشنهاد می شود  .

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com