تشریفات عروسی | طراحی و چیدمان سالن
16899
rtl,page,page-id-16899,page-child,parent-pageid-16864,page-template-default,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive
طراحی و چیدمان سالن-تشریفات عروسی مهرامیس

انتخاب طراحی سالن نقش مهمی در هر چه باشکوه تر نشان دادن آن دارد. اولین مورد که در نظر مهمانان در بدو ورود خودنمایی میکند ، طراحی و تزیینات سالن است. انجام این طراحی ها و تزیینات مشکلات خاص خود را دارند که بهتر است برای انجام آن ها از چند روز قبل برنامه ریزی کرده و برای هر قسمت از تالار ایده هایی را برای طراحی در نظر بگیرید. پیشنهاد می شود فضای سالن در حدی باشد که مهمانان راحت باشند و شلوغی در سالن به چشم نخورد . از طرفی اگر تعداد مهمانان شما کم می باشد ، انتخاب سالن با مقیاس بزرگ باعث می شود مجلس شما خلوت و بی روح به نظر برسد. از آنجا که سفید بودن رنگ دیوارها باعث ایجاد حالت یکنواختی می شود ، انتخاب یک تم مناسب برای سالن و ست کردن رنگ وسایل تزیینات با آن  یک موضوع جذاب و در عین حال ساده برای طراحی است ، استفاده از رنگ های لوکس باعث دادن یک جلوه مجلل به سالن می شود . رنگ پرده ها باید متفاوت با رنگ دیوارها و سقف ها باشد. اصولا رنگ پرده ها را با رنگ رومیزی ها و روکش صندلی ها ست میکنند. نورپردازی همیشه زیبایی سالن را دو چندان می کند ، پس بهتر است برای نورپردازی سالن از قبل برنامه ریزی کنید. اگر سقف سالن به صورت گچ بری باشد ، نورپردازی در آن نمای جالبی پیدا می کند. اگر قصد استفاده از گل های طبیعی را در سالن دارید بهتر است آنها را در قسمت ورودی تالار بکار ببرید. همچنین از شمع آرایی و گل آرایی برای تزیین میز های عروس و داماد می توان استفاده کرد .
مجموعه مهرامیس برای ثبت یک شب رویایی در ذهن شما آماده دیزاین و طراحی سالن و باغ مجالس شما توسط طراحان حرفه ای و آشنا به مدرن ترین روش طراحی و تجهیزات تزیینات می باشد.

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com