تشریفات عروسی | کترینگ و پذیرایی
16895
rtl,page,page-id-16895,page-child,parent-pageid-16864,page-template-default,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive
کترینگ و پذیرایی -تشریفات عروسی مهرامیس

با توجه به اهمیت کیفیت و سلامت غذا در مهمانی ها و مراسمات ، شما باید سعی کنید از مکان های شناخته شده و معتبر که از مواد اولیه عالی جهت طبخ غذاهای خود استفاده می کند ، سفارش دهید. تنوع غذا در مراسمات بسیار حائز اهمیت است چرا که ذائقه افراد متفاوت بوده و بهتر است که شما چندین نمونه غذا برای میز شام تدارک دیده باشید. همچنین وجود چندین پیش غذا و دسر باعث می شود میز شام باشکوه تر به نظر برسد. شما می توانید از انواع سوپ های ساده و بدون خامه ،و انواع کنسومه استفاده کنید.بهتر است پیش غذا را در ظرف های بزرگ و برای سرو آن از ظروف کوچک استفاده نمایید. برای زیبایی میز شام به شما انواع کیک بستنی ، وافل های هفت رنگ ،انواع چیز کیک و… پیشنهاد می شود. استفاده از چندین نوع پیش غذای ایتالیایی پیشنهاد خوبی است چرا که به دلیل ساده بودن این پیش غذاها ،طرفداران زیادی پیدا کرده اند. استخدام سرمهماندار و چندین خدمتکار مجرب برای سرویس دهی به مهمانان و کمک به آنها برای سرو غذا مفید خواهد بود .تمامی خدمتکاران باید با اصول پذیرایی از مهمان آشنایی داشته و با آنها با نهایت احترام برخورد کند . بهتر است بدو ورود مهمانان ،پذیرایی مختصری با چای ، قهوه ، میوه و … توسط خدمتکاران صورت گیرد.تزیین میز شام هم جز نکاتی است که باید قبل از پذیرایی از مهمانان مورد توجه قرار گیرد و این کار را می توانید توسط گل آرایی و شمع آرایی انجام دهید.
لازم به ذکر است که مجموعه مهرامیس با در نظر گرفتن آشپزخانه های تخصصی و با کادری مجرب توانایی طبخ انواع غذاهای اصیل ایرانی و اروپایی ،پیش غذا و فینگرفود،انواع دسر و سالاد و مخلفات ،بار شیرینی و… پذیرایی از مهمانان شما را به نحو احسنت انجام می دهد.

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com