تشریفات عروسی | برگزاری همایش و سمینار
17071
rtl,page,page-id-17071,page-child,parent-pageid-16866,page-template-default,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive
همایش و سمینار-خدمات مجالس مهرامیس

اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که با شرکت ها و سازمان های مختلف در ارتباط هستند ، مطمئنا گاهی اقدام به برگزاری  همایش هایی مرتبط با حوزه ی کاری خود خواهید کرد .از جمله اقدامات که قبل از برگزاری همایش باید صورت بگیرد ،انتخاب یک موضوع و عنوان تاثیر گذار است . متن سخنرانی خود را بارها تمرین کرده و از آن  چکیده ای تهیه کنید و سمینار را با استفاده از آن ارائه دهید. پس از پایان سخنرانی از حضار درخواست کنید تا اگر سوالی در ارتباط با موضوع مورد بحث برایش ایجاد شده را مطرح کنند.قبل از برگزاری همایش حتما از یک تیم کمک بگیرید تا تمام تجهیزات همایش را  مانند میکروفون ، ویدئو پروژکتور ، اسپیکرها و … را چک کنند تا در حین سخنرانی دچار مشکل نشوید. از آنجا بیشتر افراد قبل از سخنرانی دچار تشویش و اضطراب می شوند و از طرفی انجام هماهنگی ها مربوط به همایش و برگزار شدن آن بدون مشکل  خود به تنهایی باعث ایجاد استرس می شود بهتر است مسئولیت برگزاری آن را به یک گروه متخصص در این زمینه بسپارید .
مجموعه تشریفات مهرامیس با داشتن چندین دهه سابقه در برگزاری همایش ، سمینار ، کنگره و کنفرانس دولتی و خصوصی با همکاری یک تیم فنی حرفه ای و تدارکاتی همچون طراحی دعوتنامه ، بروشور ، پوستر و کاتالوگ ، اسکان مهمان ها ، زیبا سازی سالن همایش ،عکسبرداری و فیلمبرداری ،خدمات پذیرایی از مهمان ها ، انجام تشریفات اهدای لوح و تندیس و… به شما این اطمینان را می دهد تا خیالی آسوده تمامی مسئولیت این گونه مراسمات را بر عهده آن قرار داده و مطمئنا نتیجه آن جز کسب رضایت شما نخواهد بود. از شرکت های که تشریفات همایش و سمینار خود را به مجموعه مهرامیس سپرده اند می توان به همایش شرکت های گیو اس و ساکا و سمینار شرکت های سینرژی و کانبیت وهمچنین جشن پایان سال شرکت پراگما اشاره کرد.

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com