تشریفات عروسی | تشریفات دیپلماتیک
17069
rtl,page,page-id-17069,page-child,parent-pageid-16866,page-template-default,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive
تشریفات دیپلماتیک-خدمات مجالس مهرامیس

تشریفات دیپلماتیک هنری مهم و اثر گذار است که مجموعه ای از اقدامات معنا دار و جدی را در بر می گیرد . اصول برگزاری ضیافت های رسمی و تشریفات دیپلماتیک و حضور در اینگونه مراسم ها یکی از ارکان روابط دیپلماتیک و بین الملل هیات های دیپلماتیک در هر کشوری به شمار می رود و همیشه بیشترین خاطره و گزارشات دیپلماتها از نحوه پذیرایی و برگزاری ضیافت ها برای آنان می باشد . از آنجا که شان دیپلماتیک یک کشور ، به نوع رفتار در دیدار با آنها وابسته است لذا برای ضیافت هایی که سران دیپلماتیک سایر کشورها در آن حضور دارند ، باید از خدمتکارانی در این نوع مراسمات دعوت به همکاری شود که آموزش های لازم جهت پذیرایی و نحوه رفتار با آنها را دیده باشند. خدمتکاران باید از قبل اطلاعات کامل جهت پذیرایی از مهمانان ، چیدن وسایل مورد نیاز آنها بر روی میز ، نحوه ی پذیرایی با چای ، قهوه  و… را کسب کنند. از جمله اقدامات قبل از برگزاری مراسم تهیه فهرست مهمانان ، انتخاب نوع و محل پذیرایی ، چگونگی استقبال از مهمانان ، نحوه پوشش پرسنل ، پرسنل کاری دارای مهارت های رفتاری و اشراف بر اصول بین المللی می باشد که برای برگزاری مراسمات دیپلماتیک مورد نیاز است .
تشریفات مجالس مهرامیس تمام سعی و تلاش خود را به کار میگرد تا با استفاده ار تجربیات خود بهترین ضیافت ها و مراسم های پذیرایی را برای سفارتخانه ها و سازمانهای مختلف برگزار نماید . برگزاری مجالس رسمی و سازمانی از قبیل برگزاری همایش ، برگزاری سمینار، جشن افتتاحیه و برگزاری جشنهای سازمانی از جمله خدمات تخصصی تشریفات مجالس مهرامیس می باشد . خدمات مجالس و تشریفات مهرامیس با دارا بودن آشپزخانه صنعتی و کادری حرفه ای از مهمانداران مجرب و تحصیلکرده و ارائه خدمات متنوع به سازمانهای مطرح دولتی و خصوصی انتخابی شایسته می باشد .

تشریفات دیپلماتیک-خدمات مجالس مهرامیس

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com