تشریفات عروسی | آتش بازی و نورافشانی
16883
rtl,page,page-id-16883,page-child,parent-pageid-16868,page-template-default,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive
آتش بازی و نور افشانی- خدمات ویژه مهرامیس

شما می توانید برای باشکوه تر شدن  جشن خود ، یک بخش را مختص آتش بازی قرار دهید و با اعمال این تغییر کوچک مراسم خود را خاص تر جلوه دهید. اما اگر قصد راه اندازی یک آتش بازی بزرگ را در ذهن خود دارید ابتدا مطمئن شوید که محیط مناسبی را برای انجام این کار در اختیار دارید چرا که انجام آتش بازی  در سالن های کوچک و یا باغ ها ریسک بالایی را می طلبد و بهتر است این موضوع را با مدیریت سالن در میان بگذارید. از آنجا که آتش بازی یک کار گروهی به حساب می آید بهتر است در این باره از قبل به مهمانان اطلاع داده شود اما گاهی افراد ترجیح می دهند که مهمانان خود را  سوپرایز کنند. شما همچنین باید عکاسان را برای ثبت این لحظات شیرین در جریان قرار دهید تا پیش از آتش بازی تجهیزات خود را آماده کنند . شما می توانید آتش بازی را در زمان ورود عروس و داماد به تالار ، حین رقص عروس و داماد و یا موقع برش کیک تدارک ببینید. برای عکس برداری از آتش بازی مراسم ،عکاس باید از قبل محلی را برای عکاسی در نظر بگیرید که دارای پس زمینه ی خوبی باشد زیرا گرفتن یک عکس زمان آتش بازی در صورت داشتن یک پس زمینه زیبا ، باعث جذاب شدن عکس های شما می شود. همیشه زیباترین عکس ها در صورت وجود کادربندی درست و در ابتدای آتش بازی گرفته می شود.
مجموعه مهرامیس برای این بخش از مراسم شما از تجهیزات آتش بازی ، دستگاه بخار کف ، دستگاه بخار ایستاده ، دستگاه کاغذ پاش ، انواع آبشارهای سرد و گرم در دو نوع دستی و پایه دار ، انواع  فشفشه ، انواع شوتینگ های هوایی ، پکیج های ترقه ، موشک و منور، ریموت کنترل آبشار سرد  و … را در نظر گرفته است.

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com