تشریفات عروسی | بادکنک آرایی
16885
rtl,page,page-id-16885,page-child,parent-pageid-16868,page-template-default,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive
بادکنک آرایی - خدمات ویژه مهرامیس

یکی دیگر از روش های شیرین برای طراحی سالن های برگزار کننده جشن ها ، بادکنک آرایی است که باعث می شود مکان ها شاد و با انرژی به نظر برسند. شما می توانید با کمک بادکنک ها در طرح ها و نقش های مختلف ، یک طراحی زیبا برای ورودی ها ، جایگاه عروس و داماد ، دیواره ها و … در نظر بگیرید . یک روش طراحی این است که شما بادکنک های بزرگی که پر از پولک های رنگی هستند را با کمک پایه های نگهدارنده در قسمت های مختلف قرار دهید . یا اینکه برای تزیین میز می توان در انتهای بادکنک ها یک قطعه چوب یا هر وسیله ی دیگری را قرار داد و آنها را در گلدان ها قرار دهیم. اگر قصد دارید سقف ها را با کمک بادکنک تزیین کنید بهتر است آنها را با گاز هلیوم پر کنید تا در هوا قرار گیرند سپس روبان هایی که به صورت فر یا موج دار شکل پیدا کرده اند را به آنها وصل کنید. نکته ای که باید حتما رعایت کنید این است که به هیچ وجه بادکنک ها را با گاز شهری پر نکنید به این دلیل که گاز شهری حاوی متان بوده و خاصیت اشتعال پذیری دارد در حالی که  گاز هلیوم بی اثر است. چینش مورب ، طرح گل ، بادکنک آرایی مدل درخت ، طرح خمیده ، ستارهای و … از مدل های است که می توان با استفاده از بادکنک ها برای تزیین به کاربرد برد. طرح دیگر اینکه شما می توانید از شاخه های درخت که روی آنها تعدادی شکوفه قرار دارد در انتهای بادکنک ها استفاده کنید  و بادکنک ها را در هوا رها کنید .
مجموعه تشریفات مهرامیس ، خدمات بادکنک آرایی را به شیوه های بسیار زیبا ، جالب و در طرح های متنوع  برای جشن های شما در نظر دارد.

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com