تشریفات عروسی | تصویربرداری و فیلمبرداری
16879
rtl,page,page-id-16879,page-child,parent-pageid-16868,page-template-default,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive
تصویر برداری و فیلم برداری- خدمات ویژه مهرامیس

 از نکات منحصر به فرد مجالس عروسی ، داشتن یک گروه حرفه ای تصویربرداری و فیلمبراری است که برای ثبت خاطرات بهترین شب زندگیان الزامی است .مدت ها بعد از ازدواج با تماشای فیلم عروسی ، خاطرات آن شب برایتان زنده می شود و تک تک صحنه ها برایتان مرور می شود.پس بهتر است برای فراهم کردن تجهیزات فیلبرداری و تصویربرداری از چند روز قبل برنامه ریزی کرده و لیستی از تجهیزات مورد نیاز را تهیه کنید . شما همچنین باید شرایط محیط فیلمبرداری مانند نور محیط را بررسی کنید چرا که مهم ترین عامل در کیفیت فیلم ، نور و نورپردازی می باشد . نکته دیگر، انتخاب زاویه دید مناسب نسبت به سوژه است که باید دقت لازم را داشته باشید و زوایای مختلف را برای جلوگیری از یکنواختی و تکراری بودن صحنه ها ، امتحان کنید. انتخاب نوع دوربین ، سبک فیلمبرداری و انتخاب پس زمینه جزو عواملی هستند که در کیفیت نتیجه کار شما تاثیر خواهند گذاشت. اگر شما قصد دارید این کار را به آتلیه بسپارید ، حتما قبل از آن در باره آتلیه مدنظرتان پرس و جو کرده و از با تجربه بودن عکس برداران و فیلمبرداران آن اطمینان حاصل کنید .همچنین حتما توجه داشته باشید که آتلیه موردنظرتان مجوزهای لازم را کسب کرده باشد و نمونه کارهای آن را مشاهده کنید .بهتر است وعده ها و نکاتی که طرفین قبل از قرارداد مطرح میکنند را به صورت مکتوب ثبت کنید.
مجموعه مهرامیس با همکاری گروه های فیلمبرداری و تصویربرداری مجالس حرفه ای و با سابقه این آمادگی را دارد تا مسئولیت فیلمبرداری و تصویربرداری حرفه ای  تمامی مجالس رسمی و غیر رسمی ، تولد ، جشن عروسی و … را با تجهیزات مدرن از جمله اسایدر فیلمبرداری ، استبلایزر و گیمبال ، هد فیلمبرداری ، کرین ، ریل شاریو ، فرمان و شولدر تصویربرداری و…  و همچنین استفاده از روش تصویربرداری هلی شات ،  از ابتدا تا پایان ثبت میکند.

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com