تشریفات عروسی | رازهايي برای داشتن شب عروسی به یاد ماندنی (قسمت دوم)
17055
rtl,single,single-post,postid-17055,single-format-standard,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

رازهایی برای داشتن شب عروسی به یاد ماندنی (قسمت دوم)

رازهايي برای داشتن شب عروسی به یاد ماندنی

۱۵ اردیبهشت رازهایی برای داشتن شب عروسی به یاد ماندنی (قسمت دوم)

۸٫ استفاده ازخوراکی های خاص

بسیاری از مردم معتقدند، یک سری از خوراکی ها بطور معجزه آسا سبب افزایش میل جنسی می شوند. درجواب باید گفت که تعدادی از انها واقعآ دارای این خاصیت هستند. بطور مثال، شکلات حاوی کافئین شما را در حالتی مناسب جهت انجام رابطه جنسی قرار خواهد داد، همچنین عسل که حاوی بور«boron» یا صدف که حاوی روی «zinc» می باشد را می توانید استفاده کنید.

این مواد معدنی تستسترون «testosterone» را در بدن، که هورمون موُثربر میل جنسی است افزایش می دهند.

۹٫ بازی عسل را پیدا کن “Find the Honey”

برای این بازی چشم همسر خود را ببندید، مقدارکمی عسل با یک چیز شیرین دیگری مثل شکلات یا کارامل را روی جایی از بدن همسر خود قرار دهید تا او آن را پیدا کند (دادن چند راهنمایی یکی از جنبه های جالب این بازی است) این کار جالب و سرگرم کنند موجب برانگیختگی میل جنسی خواهد شد. فراموش نکنید که به نوبت جای خود را عوض کنید.

۱۰٫ ماساژ

ماساژ در اتاق هتل خود را پس از اتمام مراسم، از قبل تدارک ببینید. این کار موجب از بین رفتن استرس در بدن شده وخستگی پاهای شما را ازبین خواهد برد و هردوی شما را از لحاظ ذهنی آرام می کند.

۱۱٫ تغییر نور

با عوض کردن لامپهای معمولی با لامپهای قرمز و آبی همسر خود را غافلگیر کنید، تا به محض ورود با یک فضای رومانتیک مواجه شود. همچنین می توانید از یک دوست، یک دربان یا برنامه ریز عروسی خود بخواهید تا تعدادی شمع رنگی چند دقیقه قبل از ورود شما روشن کند.

۱۲٫ تهیه لباس های مناسب

از قبل روی تخت یک لباس مناسب شب قراردهید داماد می تواند یک لباس زنانه تجملی تهیه کند یا عروس یک لباس راحتی مردانه آماده کند.

۱۳٫ وان حمام

از قبل وان حمام را آماده کنید. می توانید از گلبرگهای رز و شمعهای معطر برای رمانتیک کردن فضا استفاده کنید. همچنین روغن ماساژ و اسفنج برای شستن یکدیگر نیز گزینه مناسبی خواهند بود.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com