تشریفات عروسی | لاک های مناسب عروس خانم
17294
rtl,single,single-post,postid-17294,single-format-standard,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

لاک های مناسب عروس خانم

لاک مناسب برای عروس خانم

۲۶ اردیبهشت لاک های مناسب عروس خانم

در این مقاله سعی شده تا لاک هایی زیبا و مناسب برای عروس خانم ها معرفی شود.

ما کاملا می دانیم که چرا بسیاری از عروس ها لاک قرمز یا صورتی کم رنگ را برای روز عروسی خود انتخاب می کنند. درست است که این رنگ ها برای عروسی بسیار زیبا است اما رنگ های دیگری نیز وجود دارد که برای روز عروسی مناسب هستند و استفاده از آنها نوعی تنوع به حساب می آید.اگر شما درباره رنگ لاک متناسب با لباستان در شب عروسی اطلاعاتی ندارید با ما همراه باشید تا شما را راهنمایی کنیم.  در این جا سعی می کنیم چند رنگ زیبا را معرفی کنیم.

سفید

اکثر ما طرفدار ناخن های سفید و تمیز یک خانم مخصوصا در فصل تابستان هستیم. تصور نکنید که این رنگ با لباس زرق و برق دار شما تطابق ندارد. اگر می خواهید ناخن هایتان را برای یک روز بزرگ آماده کنید از یک لاک سفید مرواریدی استفاده کنید.

خاکستری

رنگ های نقره ای و خاکستری همیشه زیبا هستند. دقیقا همان چیزی که عروس ها می خواهند. باید بدانید که این رنگ ها بسیار جالب تر از صورتی کم رنگ هستند.

بژ

همیشه یک کلمه با بژ همراه است، خسته کننده! اما این رنگ بسیار لوکس، می تواند غنای زیادی را به زیبایی روز عروسی شما بیفزاید.

زرد

رنگ زرد کم رنگ بسیار زیبا، ملایم و زنانه است. همچنین این رنگ برای روز عروسی می تواند بسیار غیرقابل انتظار باشد و یک تنوع به حساب آید.

آبی

ساده ترین رنگ برای لباس و لاک می تواند آبی باشد. مناسب ترین انتخاب از این خانواده می تواند رنگ آبی خاکستری یخی باشد.

طلایی

چرا با استفاده از این رنگ درخشش نافذی را به ناخن خود اضافه نکنیم؟ این رنگ کمی بیشتر از رنگ صورتی کم رنگ باعث جلب توجه خواهد شد. اما رنگ آن خیلی عجیب نیست!

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com